Komandos
Komandos pavadinimas mokykla apskritis Taškai
,,Gandriukas" Ramygalos gimnazija Panevėžio apskr. 0
,,Šaltukai'' Tauragės ,,Šaltinio '' progimnazija Tauragės apskr. 0
,,VELNIUKAI" AUKŠTADVARIO MOKYKLA-DARŽELIS ,,Gandriukas" Vilniaus apskr. 3
,,Viltis" Panevėžio ,,Vilties" progimnazija Panevėžio apskr. 0
" Nugalėtojai" Šolomo Aleichemo ort gimnazija Vilniaus apskr. 3
"AUŠRA" - 1 LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija Kauno apskr. 0
"RIEŠUTAI" VIDSODŽIO PAGRINDINĖ Šiaulių apskr. 0
"sakalai" šeduvos gimnazija Šiaulių apskr. 0
"ŠANČIAI" Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras Kauno apskr. 0
"Smalsučiai" "Smalsučio" pradinė mokykla Marijampolės apskr. 0
"Žiogeliai" "Ryto"pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
„Atžalynukai“ „Atžalyno“ progimnazija Telšių apskr. 0
„ERELIUKAI" SIMNO GIMNAZIJA Alytaus apskr. 0
„Žaibas" Marijampolės „Šaltinio" progimnazija Marijampolės apskr. 0
„žemaitoka“ plungės senamiesčio mokykla Telšių apskr. 0
„žybsnis" „Šaltinio" progimnazija Marijampolės apskr. 0
AINIAI DUSETŲ KAZIMIERO BŪGOS GIMNAZIJA Utenos apskr. 0
ARMINUKAI P. ARMINO PROGIMNAZIJA Marijampolės apskr. 0
Audringieji futbolistai vydūno gimnazija Klaipėdos apskr. 0
bebenčiukai "ryto" pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. 0
Beržų vulkanas beržų progimnazija Panevėžio apskr. 0
Brazdžioniukai Bernardo Brazdžionio mokykla Kauno apskr. 0
BUBIAI Bubių mokykla Šiaulių apskr. 0
Dainavėlė Alytaus Dainavos progimnazija Alytaus apskr. 0
Daugėliai Kuršėnų daugėlių pagrindinė mokykla Šiaulių apskr. 0
dembaviečiai dembavos progimnazija Panevėžio apskr. 0
drakonai Mokolų progimnazija Marijampolės apskr. 0
drevinukai alytaus "Drevvinuko" mokykla-darželis Alytaus apskr. 0
EKO Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija Šiaulių apskr. 0
fortuna darželis-mokykla "lokiukas" Vilniaus apskr. 6
Futbolo ABC Rūdiškių gimnazija Vilniaus apskr. 6
gaja šilutės r. vainuto gimnazija Klaipėdos apskr. 0
GASČIŪNŲ PIPIRIUKAI GASČIŪNŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA Šiaulių apskr. 0
Gediminas united Kauno gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija Kauno apskr. 0
GEGUŽIUKAI gegužių progimnazija Šiaulių apskr. 0
gilijiečiai ,,gilijos" pradinė mokykla Klaipėdos apskr. 0
J.O. kun. juzefo obrembskio gimnazija Vilniaus apskr. 12
JAGMINIEČIAI Kazimiero Jagmino pradinė mokykla Telšių apskr. 0
Jaunieji atletai Alytaus r. Simnmo specialioji mokykla Alytaus apskr. 0
Jaunieji futbolistai Butrimonių gimnazija Alytaus apskr. 0
JAUNIEJI PIVAŠIŪNIŠKIAI pIVAŠIŪNŲ GIMNAZIJA Alytaus apskr. 0
Jovariukai Jovarų pagrindinė mokykla Tauragės apskr. 0
jūžintai-elniaragis. Jūžintų juozo otto širvydo pagrindinė mokykla Panevėžio apskr. 0
Kairiai Kairių pagrindinė mokykla Šiaulių apskr. 0
Kalvelių aušriukai vilniaus r. kalvelių "Aušros" gimnazija Vilniaus apskr. 12
Kapčiukai 2019 Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla Alytaus apskr. 0
Karkiečiai. mykolo Karkos pagrindinė Mokykla Panevėžio apskr. 0
KaštonIUKAI Švenčionėlių progimnazija Vilniaus apskr. 3
KIETI RIEŠUTĖLIAI ANTANAVO PAGRINDINĖ MOKYKLA Marijampolės apskr. 0
Kirsniukai 3 Lazdijų r. Aštriosios kirsnos mokykla Alytaus apskr. 0
krantas ,,Kranto" progimnazija Telšių apskr. 0
KRAŠUONIUKAI utenos Krašuonos progimnazija Utenos apskr. 0
krekenavos gimnazija krekenavos mykolo antanaičio gimnazija Panevėžio apskr. 0
kriauziukai kauno r. raudondvario a. ir a. kriauzų pradinė mokykla Kauno apskr. 0
Kroka tomo noraus-naruševičiaus gimnazija Alytaus apskr. 0
Krokbarsa alytaus r. krokialaukio tomo noraus-naruševičiaus gimnazija Alytaus apskr. 0
KTU JUniors 2019 KTU inžinerijos licėjus Kauno apskr. 0
Kučiūnų mažiai Kučiūnų Alytaus apskr. 0
kulautuva Kulautuvos pagrindinė mokykla Kauno apskr. 0
Lazdija Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis" Alytaus apskr. 0
lazdynų riešutėliai vilniaus sausio 13-osios progimnazija Vilniaus apskr. 9
LEipalingio progimnazijos "leipas-junior" druskininkų savivaldybės leipalingio progimnazija Alytaus apskr. 0
Liepkalnio mokykla Liepkalnio mokykla Vilniaus apskr. 0
Liepsna zarasų santarvės pradinė mokykla Utenos apskr. 0
Likiškėliai Alytaus Likiškėlių progimnazija Alytaus apskr. 0
Linksmai Vilniaus krikščionių gimnazija Vilniaus apskr. 0
LIŪTAI BARTNINKŲ JONO BASANAVIČIAUS MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS Marijampolės apskr. 0
MATUIZŲ SKRUZDĖLIUKAI MATUIZŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA Alytaus apskr. 0
matulioniečiai Kupiškio Povilo matulionio progimnazija Panevėžio apskr. 0
MATULIONIUKAI PALAIMINTOJO TEOFILIAUS MATULIONIO GIMNAZIJA Vilniaus apskr. 6
MIRONIUKAI ALYTAUS R. DAUGŲ VLADO MIRONO GIMNAZIJA Alytaus apskr. 0
MOLĖTUKAI MOLĖTŲ PRADINĖ MOKYKLA Utenos apskr. 0
Nemėžio ketvirtokai Nemėžio šv. rapolo kalinausko gimnazija Vilniaus apskr. 3
Neringa Neringos gimnazija Klaipėdos apskr. 0
PAJŪRIO AKMENUKAI pajūrio Stanislovo biržiškio gimnazija Tauragės apskr. 0
Panpradinė panevėžio pradinė mokykla Panevėžio apskr. 0
Paparčio komanda Kauno paparčio pradinė mokykla Kauno apskr. 0
pavasariečiai pavasario pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
pavenčiukai pavenčių mikykla-daugiafunkcis centras Šiaulių apskr. 0
Pumpėnai Pumpėnų gimnazija Panevėžio apskr. 0
PUNIUKAi 2 alytaus r, butrimonių gimnazijos punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius Alytaus apskr. 0
rausvė Vilkaviškio r. keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras Marijampolės apskr. 0
Rėkyvėlė Rėkyvos progimnazija Šiaulių apskr. 0
Rūtelė Mokykla darželis Rūtelė Kauno apskr. 0
ŠAKYNUKAI ŠAKYNOS Šiaulių apskr. 0
Salduviečiai Salduvės progimnazija Šiaulių apskr. 0
Šaltiniečiai Panevėžio "Šaltinio" progimnazija Panevėžio apskr. 0
Šaltiniukai Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla Alytaus apskr. 0
ŠATEIKIAI šATEIKIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA Telšių apskr. 0
Saulėtekis Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla Telšių apskr. 0
ŠAUNUOLIUKAI LAZDIJŲ R. VEISIEJŲ SIGITO GEDOS GIMNAZIJA Alytaus apskr. 0
Seduliukai Sedos Vytauto Mačernio gimnazija Telšių apskr. 0
Seirijų I Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Alytaus apskr. 0
senamiestukai Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla Alytaus apskr. 0
sendvariečiai Klaipėdos sendvario progimnazija Klaipėdos apskr. 0
seredukai seredžiaus stasio šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras Tauragės apskr. 0
ŠEŠKINĖS BURYS ŠEŠKINĖS PRADINĖ MOKYKLA Vilniaus apskr. 6
šeštokai Šeštokų mokykla Alytaus apskr. 0
Šėtiškiai Šėtos gimnazija Kauno apskr. 0
Šiaulių "Santarvė" Šiaulių "Santarvės" gimnazija Šiaulių apskr. 0
Šilas Juodšilių "Šilo" Gimnazija Vilniaus apskr. 6
Šilėniukai Šilėnų Šiaulių apskr. 0
SKAISTGIRIO SKAISTGIRIUKAI SKAISTGIRIO GIMNAZIJA Šiaulių apskr. 0
smilgiukai smilgių gimnazija Panevėžio apskr. 0
smūgis mažeikių "ventos" progimnazija Telšių apskr. 0
SNAIPERIA RAGAINĖS Šiaulių apskr. 0
šokliai Akademiko adolfo jucio progimnazija Telšių apskr. 0
Spartuoliukai Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla Telšių apskr. 0
Stipruoliai Alytaus r. Miroslavo gimnazija Alytaus apskr. 0
stipruoliukai Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius Alytaus apskr. 0
STULGINSKIEČIAI KALTINĖNŲ ALEKSANDRO STULGINSKIO GIMNAZIJA Tauragės apskr. 0
Stulginskiukai Kauno aleksandro stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras Kauno apskr. 0
Šv. Benediktas Šv. Benedikto gimnazija Alytaus apskr. 0
Tauralaukio greitukai Klaipėdos tauralaukio progimnazija Klaipėdos apskr. 0
Tigriukai Vilkaviškio pradinė mokykla Marijampolės apskr. 0
Trakų Vokė Vilniaus Trakų Vokės Gimnazija Vilniaus apskr. 0
Upyniečiai Upynos pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
Užpaliai Užpalių gimnazija Utenos apskr. 0
vabalai stasio santvaro pagrindinė mokykla Tauragės apskr. 0
valio Senamisčio pradinė mokykla Alytaus apskr. 0
VelŽiukai VELŽIO GIMNAZIJA Panevėžio apskr. 0
Verdeniukai Vilniaus r. paberžės ,,verdenės" gimnazija Vilniaus apskr. 6
Vėtrungė tado ivanausko progimnazija Kauno apskr. 0
VIEKŠNIAI VIEKŠNIŲ GIMNAZIJA Telšių apskr. 0
vikruoliukai Lazdijų r. veisiejų sigito gedos gimnazija Alytaus apskr. 0
vilkija VILKIJOS GIMNAZIJA Kauno apskr. 0
vilniaus atžalynas ATŽALYNO mokykla-darželis Vilniaus apskr. 3
vims Vilniaus international meridian school Vilniaus apskr. 18
Vitės Sportininkai Klaipėdos Vitės Progimnazija Klaipėdos apskr. 0
VOLUNGIUKAI ,,volungės" progimnazija Alytaus apskr. 0
Voveriukai Voveriškių mokykla Šiaulių apskr. 0
Vyturiai Vyturių progimnazija Utenos apskr. 0
VYTURYS Panevežio ''Vyturio'' progimnazija Panevėžio apskr. 0
žiburiečiai utenos aukštakalnio progimnazijos "žiburio" skyrius Utenos apskr. 0
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas
2019-03-26 12:00 Utena MOLĖTUKAI Vyturiai 1
2019-03-26 13:00 Sausio 13-osios mokykla lazdynų riešutėliai ŠEŠKINĖS BURYS 2
2019-03-26 13:00 Sausio 13-osios mokykla Linksmai KaštonIUKAI 2
2019-03-26 13:00 Palaimintojo T.Matulionio g. MATULIONIUKAI vilniaus atžalynas 2
2019-03-26 13:00 Trakų Vokės gimnazija Trakų Vokė " Nugalėtojai" 2
2019-03-26 13:00 Trakų Vokės gimnazija " Nugalėtojai" Šilas 2
2019-03-26 13:00 Palaimintojo T.Matulionio g. Futbolo ABC fortuna 2
2019-03-26 14:00 Sausio 13-osios mokykla KaštonIUKAI lazdynų riešutėliai 2
2019-03-26 14:00 Sausio 13-osios mokykla ŠEŠKINĖS BURYS Linksmai 2
2019-03-26 14:00 Palaimintojo T.Matulionio g. fortuna MATULIONIUKAI 2
2019-03-26 14:00 Trakų Vokės gimnazija Šilas Trakų Vokė 2
2019-03-26 14:00 Palaimintojo T.Matulionio g. vilniaus atžalynas Futbolo ABC 2
2019-03-26 15:00 Sausio 13-osios mokykla KaštonIUKAI ŠEŠKINĖS BURYS 2
2019-03-26 15:00 Sausio 13-osios mokykla lazdynų riešutėliai Linksmai 2
2019-03-26 15:00 Palaimintojo T.Matulionio g. fortuna vilniaus atžalynas 2
2019-03-26 15:00 Palaimintojo T.Matulionio g. MATULIONIUKAI Futbolo ABC 2
2019-03-27 12:00 ,,Šaltinio'' progimnazija. ,,Šaltukai'' Jovariukai 1
2019-03-27 12:00 Kaunas Brazdžioniukai Vėtrungė 1
2019-03-27 12:00 Kaunas Gediminas united Stulginskiukai 1
2019-03-27 12:00 Kaunas Vėtrungė Gediminas united 1
2019-03-27 13:00 Kaunas Stulginskiukai Brazdžioniukai 1
2019-03-27 13:00 Kaunas Brazdžioniukai Gediminas united 1
2019-03-27 14:00 Kaunas Stulginskiukai Vėtrungė 1
2019-03-29 10:00 Vilkija Šėtiškiai vilkija 1
2019-03-29 10:00 Vilkija kriauziukai kulautuva 1
2019-03-29 10:00 Vilkija "AUŠRA" - 1 Šėtiškiai 1
2019-03-29 11:00 Klaipėda Audringieji futbolistai gilijiečiai 1
2019-03-29 11:00 Vilkija vilkija kriauziukai 1
2019-03-29 11:00 Klaipėda Neringa gaja 1
2019-03-29 11:00 Vilkija kulautuva vilkija 1
2019-03-29 12:00 Kaunas KTU JUniors 2019 "ŠANČIAI" 1
2019-03-29 12:00 Klaipėda gilijiečiai Neringa 1
2019-03-29 12:00 Vilkija kriauziukai "AUŠRA" - 1 1
2019-03-29 12:00 Kaunas Paparčio komanda Rūtelė 1
2019-03-29 12:00 Vilkija Šėtiškiai kriauziukai 1
2019-03-29 12:00 Klaipėda gaja Audringieji futbolistai 1
2019-03-29 12:00 Kaunas "ŠANČIAI" Paparčio komanda 1
2019-03-29 12:00 Vilkija "AUŠRA" - 1 kulautuva 1
2019-03-29 13:00 Klaipėda gilijiečiai gaja 1
2019-03-29 13:00 Kaunas Rūtelė KTU JUniors 2019 1
2019-03-29 13:00 Vilkija kulautuva Šėtiškiai 1
2019-03-29 13:00 Klaipėda Neringa Audringieji futbolistai 1
2019-03-29 13:00 Kaunas Paparčio komanda KTU JUniors 2019 1
2019-03-29 13:00 Vilkija vilkija "AUŠRA" - 1 1
2019-03-29 14:00 Kaunas "ŠANČIAI" Rūtelė 1
2019-03-29 15:00 S.Šimkaus daugiafunkcis centras seredukai vabalai 1
2019-04-01 10:00 Vilties progimnazija Pumpėnai dembaviečiai 1
2019-04-01 10:00 Vilties progimnazija smilgiukai matulioniečiai 1
2019-04-01 10:00 Vilties progimnazija dembaviečiai VYTURYS 1
2019-04-01 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai matulioniečiai 1
2019-04-01 11:00 Vilties progimnazija dembaviečiai matulioniečiai 1
2019-04-01 12:00 Vilties progimnazija Karkiečiai. smilgiukai 1
2019-04-01 12:00 Vilties progimnazija VYTURYS smilgiukai 1
2019-04-01 12:00 Vilties progimnazija Pumpėnai VYTURYS 1
2019-04-01 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" smilgiukai 1
2019-04-01 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" Karkiečiai. 1
2019-04-01 14:00 Vilties progimnazija VYTURYS Karkiečiai. 1
2019-04-02 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" jūžintai-elniaragis. 1
2019-04-02 10:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai jūžintai-elniaragis. 1
2019-04-02 10:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai krekenavos gimnazija 1
2019-04-02 11:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Šaltiniečiai 1
2019-04-02 11:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. Šaltiniečiai 1
2019-04-02 12:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas krekenavos gimnazija 1
2019-04-02 12:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė krekenavos gimnazija 1
2019-04-02 12:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai Šaltiniečiai 1
2019-04-02 13:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė VelŽiukai 1
2019-04-02 13:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas VelŽiukai 1
2019-04-02 14:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė Beržų vulkanas 1
2019-04-08 14:00 Kaltinienų A. Stulginskio gimnazija. Stulginskiukai PAJŪRIO AKMENUKAI 2
2019-04-09 10:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai Pumpėnai 2
2019-04-09 10:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai Karkiečiai. 2
2019-04-09 10:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai dembaviečiai 2
2019-04-09 11:00 M.Karkos pagrindinė m. ,,Viltis" Pumpėnai 2
2019-04-09 11:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. Pumpėnai 2
2019-04-09 12:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai VYTURYS 2
2019-04-09 12:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai ,,Viltis" 2
2019-04-09 12:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. dembaviečiai 2
2019-04-09 13:00 M.Karkos pagrindinė m. dembaviečiai ,,Viltis" 2
2019-04-09 13:00 M.Karkos pagrindinė m. VYTURYS ,,Viltis" 2
2019-04-10 12:00 Jovarų pagrindinė mokykla Jovariukai ,,Šaltukai'' 2
2019-04-11 10:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija jūžintai-elniaragis. 2
2019-04-11 10:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai ,,Gandriukas" 2
2019-04-11 10:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija ,,Gandriukas" 2
2019-04-11 11:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. Beržų vulkanas 2
2019-04-11 11:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. Panpradinė 2
2019-04-11 12:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas ,,Gandriukas" 2
2019-04-11 12:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija VelŽiukai 2
2019-04-11 12:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Panpradinė 2
2019-04-11 13:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai Beržų vulkanas 2
2019-04-11 13:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai Panpradinė 2
2019-04-12 10:00 Kulautuva vilkija "AUŠRA" - 1 2
2019-04-12 10:00 Kulautuva kulautuva Šėtiškiai 2
2019-04-12 10:00 Kulautuva "AUŠRA" - 1 kulautuva 2
2019-04-12 11:00 Kulautuva Šėtiškiai kriauziukai 2
2019-04-12 11:00 Kulautuva kriauziukai "AUŠRA" - 1 2
2019-04-12 12:00 Kulautuva kulautuva vilkija 2
2019-04-12 12:00 Kulautuva vilkija kriauziukai 2
2019-04-12 12:00 Kulautuva "AUŠRA" - 1 Šėtiškiai 2
2019-04-12 13:00 Kulautuva kriauziukai kulautuva 2
2019-04-12 13:00 Kulautuva Šėtiškiai vilkija 2
2019-04-12 14:00 S.Santvaro pagrindinė mokykla. vabalai Stulginskiukai 2
2019-04-16 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. ,,Gandriukas" 3
2019-04-16 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. VelŽiukai 3
2019-04-16 10:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija Šaltiniečiai 3
2019-04-16 11:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai ,,Gandriukas" 3
2019-04-16 11:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai jūžintai-elniaragis. 3
2019-04-16 12:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija Beržų vulkanas 3
2019-04-16 12:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija Panpradinė 3
2019-04-16 12:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai VelŽiukai 3
2019-04-16 13:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai Panpradinė 3
2019-04-16 13:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai Beržų vulkanas 3
2019-04-16 14:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas Panpradinė 3
2019-04-17 10:00 M.Karkos pagrindinė m. dembaviečiai Pumpėnai 3
2019-04-17 10:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai smilgiukai 3
2019-04-17 10:00 M.Karkos pagrindinė m. VYTURYS dembaviečiai 3
2019-04-17 11:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai Pumpėnai 3
2019-04-17 11:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai dembaviečiai 3
2019-04-17 12:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai Karkiečiai. 3
2019-04-17 12:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai VYTURYS 3
2019-04-17 12:00 M.Karkos pagrindinė m. VYTURYS Pumpėnai 3
2019-04-17 13:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai ,,Viltis" 3
2019-04-17 13:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. ,,Viltis" 3
2019-04-17 14:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. VYTURYS 3
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. krekenavos gimnazija 4
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" VelŽiukai 4
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" krekenavos gimnazija 4
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas jūžintai-elniaragis. 4
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė jūžintai-elniaragis. 4
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Beržų vulkanas 4
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai krekenavos gimnazija 4
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė ,,Gandriukas" 4
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas Šaltiniečiai 4
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė Šaltiniečiai 4
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Pumpėnai smilgiukai 4
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Karkiečiai. matulioniečiai 4
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija dembaviečiai smilgiukai 4
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai ,,Viltis" 4
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai Karkiečiai. 4
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija VYTURYS matulioniečiai 4
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" matulioniečiai 4
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija dembaviečiai Karkiečiai. 4
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" dembaviečiai 4
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" VYTURYS 4
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2019-03-26 12:00 Utena MOLĖTUKAI Vyturiai 1 -:-
2019-03-26 13:00 Sausio 13-osios mokykla lazdynų riešutėliai ŠEŠKINĖS BURYS 2 -:-
2019-03-26 13:00 Sausio 13-osios mokykla Linksmai KaštonIUKAI 2 -:-
2019-03-26 13:00 Palaimintojo T.Matulionio g. MATULIONIUKAI vilniaus atžalynas 2 -:-
2019-03-26 13:00 Trakų Vokės gimnazija Trakų Vokė " Nugalėtojai" 2 -:-
2019-03-26 13:00 Trakų Vokės gimnazija " Nugalėtojai" Šilas 2 -:-
2019-03-26 13:00 Palaimintojo T.Matulionio g. Futbolo ABC fortuna 2 -:-
2019-03-26 14:00 Sausio 13-osios mokykla KaštonIUKAI lazdynų riešutėliai 2 -:-
2019-03-26 14:00 Sausio 13-osios mokykla ŠEŠKINĖS BURYS Linksmai 2 -:-
2019-03-26 14:00 Palaimintojo T.Matulionio g. fortuna MATULIONIUKAI 2 -:-
2019-03-26 14:00 Trakų Vokės gimnazija Šilas Trakų Vokė 2 -:-
2019-03-26 14:00 Palaimintojo T.Matulionio g. vilniaus atžalynas Futbolo ABC 2 -:-
2019-03-26 15:00 Sausio 13-osios mokykla KaštonIUKAI ŠEŠKINĖS BURYS 2 4:5
2019-03-26 15:00 Sausio 13-osios mokykla lazdynų riešutėliai Linksmai 2 -:-
2019-03-26 15:00 Palaimintojo T.Matulionio g. fortuna vilniaus atžalynas 2 -:-
2019-03-26 15:00 Palaimintojo T.Matulionio g. MATULIONIUKAI Futbolo ABC 2 -:-
2019-03-27 12:00 ,,Šaltinio'' progimnazija. ,,Šaltukai'' Jovariukai 1 -:-
2019-03-27 12:00 Kaunas Brazdžioniukai Vėtrungė 1 -:-
2019-03-27 12:00 Kaunas Gediminas united Stulginskiukai 1 -:-
2019-03-27 12:00 Kaunas Vėtrungė Gediminas united 1 -:-
2019-03-27 13:00 Kaunas Stulginskiukai Brazdžioniukai 1 -:-
2019-03-27 13:00 Kaunas Brazdžioniukai Gediminas united 1 -:-
2019-03-27 14:00 Kaunas Stulginskiukai Vėtrungė 1 -:-
2019-03-29 10:00 Vilkija Šėtiškiai vilkija 1 -:-
2019-03-29 10:00 Vilkija kriauziukai kulautuva 1 -:-
2019-03-29 10:00 Vilkija "AUŠRA" - 1 Šėtiškiai 1 -:-
2019-03-29 11:00 Klaipėda Audringieji futbolistai gilijiečiai 1 -:-
2019-03-29 11:00 Vilkija vilkija kriauziukai 1 -:-
2019-03-29 11:00 Klaipėda Neringa gaja 1 -:-
2019-03-29 11:00 Vilkija kulautuva vilkija 1 -:-
2019-03-29 12:00 Kaunas KTU JUniors 2019 "ŠANČIAI" 1 -:-
2019-03-29 12:00 Klaipėda gilijiečiai Neringa 1 -:-
2019-03-29 12:00 Vilkija kriauziukai "AUŠRA" - 1 1 -:-
2019-03-29 12:00 Kaunas Paparčio komanda Rūtelė 1 -:-
2019-03-29 12:00 Vilkija Šėtiškiai kriauziukai 1 -:-
2019-03-29 12:00 Klaipėda gaja Audringieji futbolistai 1 -:-
2019-03-29 12:00 Kaunas "ŠANČIAI" Paparčio komanda 1 -:-
2019-03-29 12:00 Vilkija "AUŠRA" - 1 kulautuva 1 -:-
2019-03-29 13:00 Klaipėda gilijiečiai gaja 1 -:-
2019-03-29 13:00 Kaunas Rūtelė KTU JUniors 2019 1 -:-
2019-03-29 13:00 Vilkija kulautuva Šėtiškiai 1 -:-
2019-03-29 13:00 Klaipėda Neringa Audringieji futbolistai 1 -:-
2019-03-29 13:00 Kaunas Paparčio komanda KTU JUniors 2019 1 -:-
2019-03-29 13:00 Vilkija vilkija "AUŠRA" - 1 1 -:-
2019-03-29 14:00 Kaunas "ŠANČIAI" Rūtelė 1 -:-
2019-03-29 15:00 S.Šimkaus daugiafunkcis centras seredukai vabalai 1 -:-
2019-04-01 10:00 Vilties progimnazija Pumpėnai dembaviečiai 1 -:-
2019-04-01 10:00 Vilties progimnazija smilgiukai matulioniečiai 1 -:-
2019-04-01 10:00 Vilties progimnazija dembaviečiai VYTURYS 1 -:-
2019-04-01 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai matulioniečiai 1 -:-
2019-04-01 11:00 Vilties progimnazija dembaviečiai matulioniečiai 1 -:-
2019-04-01 12:00 Vilties progimnazija Karkiečiai. smilgiukai 1 -:-
2019-04-01 12:00 Vilties progimnazija VYTURYS smilgiukai 1 -:-
2019-04-01 12:00 Vilties progimnazija Pumpėnai VYTURYS 1 -:-
2019-04-01 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" smilgiukai 1 -:-
2019-04-01 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" Karkiečiai. 1 -:-
2019-04-01 14:00 Vilties progimnazija VYTURYS Karkiečiai. 1 -:-
2019-04-02 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" jūžintai-elniaragis. 1 -:-
2019-04-02 10:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai jūžintai-elniaragis. 1 -:-
2019-04-02 10:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai krekenavos gimnazija 1 -:-
2019-04-02 11:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Šaltiniečiai 1 -:-
2019-04-02 11:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. Šaltiniečiai 1 -:-
2019-04-02 12:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas krekenavos gimnazija 1 -:-
2019-04-02 12:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė krekenavos gimnazija 1 -:-
2019-04-02 12:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai Šaltiniečiai 1 -:-
2019-04-02 13:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė VelŽiukai 1 -:-
2019-04-02 13:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas VelŽiukai 1 -:-
2019-04-02 14:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė Beržų vulkanas 1 -:-
2019-04-08 14:00 Kaltinienų A. Stulginskio gimnazija. Stulginskiukai PAJŪRIO AKMENUKAI 2 -:-
2019-04-09 10:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai Pumpėnai 2 -:-
2019-04-09 10:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai Karkiečiai. 2 -:-
2019-04-09 10:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai dembaviečiai 2 -:-
2019-04-09 11:00 M.Karkos pagrindinė m. ,,Viltis" Pumpėnai 2 -:-
2019-04-09 11:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. Pumpėnai 2 -:-
2019-04-09 12:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai VYTURYS 2 -:-
2019-04-09 12:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai ,,Viltis" 2 -:-
2019-04-09 12:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. dembaviečiai 2 -:-
2019-04-09 13:00 M.Karkos pagrindinė m. dembaviečiai ,,Viltis" 2 -:-
2019-04-09 13:00 M.Karkos pagrindinė m. VYTURYS ,,Viltis" 2 -:-
2019-04-10 12:00 Jovarų pagrindinė mokykla Jovariukai ,,Šaltukai'' 2 -:-
2019-04-11 10:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija jūžintai-elniaragis. 2 -:-
2019-04-11 10:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai ,,Gandriukas" 2 -:-
2019-04-11 10:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija ,,Gandriukas" 2 -:-
2019-04-11 11:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. Beržų vulkanas 2 -:-
2019-04-11 11:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. Panpradinė 2 -:-
2019-04-11 12:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas ,,Gandriukas" 2 -:-
2019-04-11 12:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija VelŽiukai 2 -:-
2019-04-11 12:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Panpradinė 2 -:-
2019-04-11 13:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai Beržų vulkanas 2 -:-
2019-04-11 13:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai Panpradinė 2 -:-
2019-04-12 10:00 Kulautuva vilkija "AUŠRA" - 1 2 -:-
2019-04-12 10:00 Kulautuva kulautuva Šėtiškiai 2 -:-
2019-04-12 10:00 Kulautuva "AUŠRA" - 1 kulautuva 2 -:-
2019-04-12 11:00 Kulautuva Šėtiškiai kriauziukai 2 -:-
2019-04-12 11:00 Kulautuva kriauziukai "AUŠRA" - 1 2 -:-
2019-04-12 12:00 Kulautuva kulautuva vilkija 2 -:-
2019-04-12 12:00 Kulautuva vilkija kriauziukai 2 -:-
2019-04-12 12:00 Kulautuva "AUŠRA" - 1 Šėtiškiai 2 -:-
2019-04-12 13:00 Kulautuva kriauziukai kulautuva 2 -:-
2019-04-12 13:00 Kulautuva Šėtiškiai vilkija 2 -:-
2019-04-12 14:00 S.Santvaro pagrindinė mokykla. vabalai Stulginskiukai 2 -:-
2019-04-16 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. ,,Gandriukas" 3 -:-
2019-04-16 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. VelŽiukai 3 -:-
2019-04-16 10:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija Šaltiniečiai 3 -:-
2019-04-16 11:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai ,,Gandriukas" 3 -:-
2019-04-16 11:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai jūžintai-elniaragis. 3 -:-
2019-04-16 12:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija Beržų vulkanas 3 -:-
2019-04-16 12:00 Šaltinio progimnazija krekenavos gimnazija Panpradinė 3 -:-
2019-04-16 12:00 Šaltinio progimnazija Šaltiniečiai VelŽiukai 3 -:-
2019-04-16 13:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai Panpradinė 3 -:-
2019-04-16 13:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai Beržų vulkanas 3 -:-
2019-04-16 14:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas Panpradinė 3 -:-
2019-04-17 10:00 M.Karkos pagrindinė m. dembaviečiai Pumpėnai 3 -:-
2019-04-17 10:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai smilgiukai 3 -:-
2019-04-17 10:00 M.Karkos pagrindinė m. VYTURYS dembaviečiai 3 -:-
2019-04-17 11:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai Pumpėnai 3 -:-
2019-04-17 11:00 M.Karkos pagrindinė m. matulioniečiai dembaviečiai 3 -:-
2019-04-17 12:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai Karkiečiai. 3 -:-
2019-04-17 12:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai VYTURYS 3 -:-
2019-04-17 12:00 M.Karkos pagrindinė m. VYTURYS Pumpėnai 3 -:-
2019-04-17 13:00 M.Karkos pagrindinė m. smilgiukai ,,Viltis" 3 -:-
2019-04-17 13:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. ,,Viltis" 3 -:-
2019-04-17 14:00 M.Karkos pagrindinė m. Karkiečiai. VYTURYS 3 -:-
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. krekenavos gimnazija 4 -:-
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" VelŽiukai 4 -:-
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" krekenavos gimnazija 4 -:-
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas jūžintai-elniaragis. 4 -:-
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė jūžintai-elniaragis. 4 -:-
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Beržų vulkanas 4 -:-
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai krekenavos gimnazija 4 -:-
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė ,,Gandriukas" 4 -:-
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas Šaltiniečiai 4 -:-
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė Šaltiniečiai 4 -:-
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Pumpėnai smilgiukai 4 -:-
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Karkiečiai. matulioniečiai 4 -:-
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija dembaviečiai smilgiukai 4 -:-
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai ,,Viltis" 4 -:-
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai Karkiečiai. 4 -:-
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija VYTURYS matulioniečiai 4 -:-
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" matulioniečiai 4 -:-
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija dembaviečiai Karkiečiai. 4 -:-
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" dembaviečiai 4 -:-
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" VYTURYS 4 -:-
X



MOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.