PRADINUKAI
Iki registracijos pabaigos liko:
Spausk ir klausyk lygos dainą
Registracija baigėsi

176

Komandų jau užsiregistravo

NAUJIENOS

Žiūrėti visas naujienas      

Aktyviems smagu, nes:

  • Futbolas - smagiausias sportinis žaidimas;
  • "Pradinukų lyga" - "kiečiausia" Lyga vaikams;
  • Čia prizai kiekvienam dalyviui;
  • Smagios išvykos į varžybas;
  • galimybė susirasti naujų draugų;
  • Yra ką veikt tikriems “sirgaliams”.

Draugai ir remejai

Konkursas aistruoliams

“Pradinukų lygoje” smagu ne tik žaisti, bet ir “sirgti” už savo mokyklos komandą! Susikurkite savo mokyklos komandos palaikymo skanduotes, vaizdines palaikymo priemones ir dalyvaukite išradingiausio „sirgaliaus“ konkurse. Atsiųskite savo palaikymo komandos nuotrauką ar video mums el.paštu smagu@pradinukulyga.lt. Įvertinę Jūsų išradingumą ir kūrybiškumą, kiekvieną mėnesį originaliausiai savo komandą palaikantiems „sirgaliams“ dovanosime projekto organizatorių prizus.

Dalyvauk
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Jungėniškiai" 1 9:0
2018-03-21 12:15 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kulautuva" 1 8:0
2018-03-21 12:30 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "Verdeniukai" 1 7:3
2018-03-21 13:00 Vilnius "AISV Geležiniai Vilkai" "Nugalėtojai" 1 7:1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Arminukai" "Žiburėlis" 1 7:1
2018-03-21 16:00 Vilnius "Antakalniečiai" "Kaštonai" 1 7:0
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Smalsučio futbolistai" "Tigriukai" 1 6:1
2018-04-16 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1 6:1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Emodžiai" 1 5:2
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Jungėniškiai" "Aitvarai" 1 5:1
2018-03-20 12:10 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Paliūniškio taiklieji" 1 5:1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1 5:1
2018-03-28 13:00 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Kaštonai" 2 5:1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Žaibas" "Spardukai" 1 5:0
2018-03-22 12:50 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 1 5:0
2018-03-21 14:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Verdeniukai" 1 5:0
2018-03-20 10:50 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 1 5:0
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Gandriukai" "Antašava" 1 5:0
2018-03-22 11:45 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-20 12:15 Kaunas "Dainava" "Purieniukai" 1 5:0
2018-03-16 13:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-16 14:30 Klaipėda "Jūra" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Giliukai" 1 5:0
2018-03-22 12:10 Panevėžys "Kaštonai original" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-20 11:20 Panevėžys "Vytis" "Taiklieji'' 1 5:0
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Viesulas" "Beržų vulkanas" 1 5:0
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1 4:3
2018-03-19 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 1 4:2
2018-03-21 14:00 Vilnius "Kaštonai" "Vilniaus Atžalynas" 1 4:2
2018-03-21 13:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Sirokomlės pradinukai" 1 4:1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Futbolo ABC" "Velniukai" 1 4:1
2018-03-20 11:50 Kaunas "Futbolo legendos" "Snikeriai" 1 4:1
2018-03-20 11:45 Panevėžys "Vyturys" "Paliūniškio taiklieji" 1 4:0
2018-03-22 12:25 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 1 4:0
2018-03-20 12:30 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Nemežio ateitis" 1 4:0
2018-03-21 15:30 Vilnius "Riešutėliai" "Trakų Vokė" 1 4:0
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Arminukai" "Želsva" 1 4:0
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Smilgiukai" 1 4:0
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Želsva" "Greituoliai" 1 4:0
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Aitvarai" "Spardukai" 1 4:0
2018-03-20 11:00 Kaunas "Dainava" "Snikeriai" 1 4:0
2018-03-20 11:40 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 1 4:0
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Beržų vulkanas" 1 4:0
2018-03-20 12:40 Kaunas "Futbolo legendos" "Dainava" 1 4:0
2018-03-20 13:00 Panevėžys "Vytis" "Vyturys" 1 3:5
2018-03-16 12:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Jūra" 1 3:3
2018-03-21 15:00 Vilnius "Vilnies jaunėliai" "Kaštonai" 1 3:3
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Greituoliai" 1 3:3
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1 3:1
2018-03-28 13:30 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "VIMS" 2 3:1
2018-03-22 10:25 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Rūtelė" 1 3:1
2018-03-28 11:30 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Vilnies jaunėliai" "AISV Geležiniai Vilkai" 2 3:1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Lokiukas" "Liepkalnis" 1 3:1
2018-03-20 11:25 Kėdainiai "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1 3:1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Žemyna" "Viesulas" 1 3:1
2018-03-22 11:40 Kaunas "Suzuikiai" "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" 1 3:1
2018-03-28 16:00 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "Lokiukas" 2 3:0
2018-03-22 10:50 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Urbšiukai" 1 3:0
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1 3:0
2018-03-20 12:05 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-03-28 12:30 Trakų Vokės gimnazija "Velniukai" "Liepkalnis" 2 3:0
2018-03-20 10:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 2 3:0
2018-03-16 13:00 Klaipėda "Jūra" "Pašlūžmiukai" 1 3:0
2018-03-21 14:30 Vilnius "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 1 3:0
2018-03-28 15:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "VIMS" 2 2;0
2018-04-16 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1 2:8
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Strakaliukai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:6
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Vikruoliai ir Sveikuoliai" "Želsva" 1 2:6
2018-03-20 12:40 Kėdainiai "Pabiručiai" "Aušra-1" 1 2:5
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 2:5
2018-03-20 10:30 Panevėžys "Vyturys" "Šaltiniečiai" 1 2:3
2018-03-27 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 2 2:2
2018-03-21 11:00 Garliava "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1 2:2
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1 2:2
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1 2:2
2018-03-27 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 2 2:2
2018-03-28 13:30 Trakų Vokės gimnazija "FC Pelėda" "Velniukai" 2 2:1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Tigriukai" "Strakaliukai" 1 2:1
2018-04-11 09:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1 2:1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Aušros vilkiukai" 1 2:1
2018-03-27 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 2 2:1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Antakalniečiai" "Vilnies jaunėliai" 1 2:1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Emodžiai" "Giliukai" 1 2:1
2018-03-20 13:30 Vilnius "Linksmai" "FC Pelėda" 1 2:1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1 2:1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Aitvarai" "Žaibas" 1 2:1
2018-03-20 14:30 Vilnius "VIMS" "Linksmai" 1 2:0
2018-03-21 11:50 Garliava "Kriauziukai" "Vilkija" 1 2:0
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Emodžiai" 1 2:0
2018-03-20 13:05 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1 2:0
2018-03-20 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Taiklieji'' 1 2:0
2018-03-22 12:50 Kaunas "Bernardo Brazdžionio" "Vėtrungė" 1 1:7
2018-03-21 14:00 Vilnius "Verdeniukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:7
2018-03-22 12:00 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 1 1:7
2018-04-16 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1 1:5
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1 1:4
2018-03-20 11:50 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Pabiručiai" 1 1:4
2018-03-21 14:00 Vilnius "Lokiukas" "Riešutėliai" 1 1:3
2018-03-15 15:25 Marijampolė "Greituoliai" "Arminukai" 1 1:3
2018-03-19 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 1 1:3
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 1:3
2018-03-28 15:00 Antakalnio progimnazija "VIMS" "Lokiukas" 2 1:2
2018-03-20 13:00 Vilnius "Matulioniukai" "VIMS" 1 1:2
2018-03-28 14:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "Antakalniečiai" 2 1:2
2018-03-19 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 1 1:2
2018-04-16 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1 1:2
2018-03-20 14:00 Vilnius "FC Pelėda" "Matulioniukai" 1 1:2
2018-03-22 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Juodupiukai" 1 1:2
2018-03-28 14:00 V.Sirokomlės gimnazija "Linksmai" "Sirokomlės pradinukai" 2 1:2
2018-03-21 15:00 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:10
2018-03-28 13:00 V.Sirokomlės gimnazija "Sirokomlės pradinukai" "Aušros vilkiukai" 2 1:1
2018-03-28 12:00 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "FC Pelėda" 2 1:1
2018-03-28 11:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Ave.ko." "Vilnies jaunėliai" 2 1:1
2018-03-27 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 2 1:1
2018-03-19 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 1 1:1
2018-04-16 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1 1:1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Trakų Vokė" "Lokiukas" 1 1:1
2018-03-28 12:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "AISV Geležiniai Vilkai" "Ave.ko." 2 1:1
2018-03-21 13:00 Vilnius "Riešutėliai" "Liepkalnis" 1 1:0
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Spardukai" "Jungėniškiai" 1 1:0
2018-03-28 10:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Jašiūnai" "Vilniaus Atžalynas" 2 1:0
2018-03-28 14:30 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "Velniukai" 2 1:0
2018-03-20 15:30 Vilnius "Matulioniukai" "Linksmai" 1 1:0
2018-03-28 14:00 Antakalnio progimnazija "Lokiukas" "Nugalėtojai" 2 1:0
2018-04-11 09:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1 1:0
2018-03-20 11:30 Vilnius "Ave.ko." "Nemežio ateitis" 1 1:0
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Panpradinė" 1 1:0
2018-03-28 14:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Riešutėliai" 2 0;3
2018-03-28 15:30 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Juodšilių Šilas" 2 0;1
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Žibartoniukai" "Viesulas" 1 0:7
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Žemyna" 1 0:7
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Giliukai" "Bebenčiukai" 1 0:7
2018-03-20 11:00 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1 0:6
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Sveikatukai" 1 0:6
2018-03-21 11:25 Garliava "Kulautuva" "Kriauziukai" 1 0:6
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žemyna" 1 0:6
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Strakaliukai" "Drakonai" 1 0:6
2018-03-28 13:30 V.Sirokomlės gimnazija "Aušros vilkiukai" "Linksmai" 2 0:5
2018-03-20 12:35 Panevėžys "Taiklieji'' "Vyturys" 1 0:5
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Antašava" "Viltukai" 1 0:5
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Rožynukai" "Smilgiukai" 1 0:5
2018-03-22 12:35 Panevėžys "Skapiškis" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-22 13:00 Panevėžys "Juodupiukai" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Gandriukai" 1 0:5
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1 0:4
2018-03-20 10:00 Vilnius "Velniukai" "Jašiūnai" 1 0:4
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Gandriukai" "Viltukai" 1 0:4
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Tigriukai" "Drakonai" 1 0:4
2018-03-20 11:25 Kaunas "Purieniukai" "Futbolo legendos" 1 0:4
2018-03-21 14:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Antakalniečiai" 1 0:4
2018-03-19 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 1 0:3
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-19 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 1 0:3
2018-03-16 12:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Kuršiukai" 1 0:3
2018-03-21 15:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Vilnies jaunėliai" 1 0:3
2018-03-15 12:50 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1 0:3
2018-03-21 12:40 Garliava "Kulautuva" "Vilkija" 1 0:3
2018-03-21 13:05 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1 0:3
2018-03-22 10:00 Kaunas "Urbšiukai" "Suzuikiai" 1 0:3
2018-03-22 12:05 Kaunas "Urbšiukai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-28 13:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 2 0:3
2018-03-20 10:25 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 1 0:3
2018-03-28 14:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "FC Pelėda" 2 0:3
2018-03-22 11:15 Kaunas "Suzuikiai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-16 14:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Gilijiečiai" 1 0:3
2018-03-15 12:25 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-20 10:30 Vilnius "Nemežio ateitis" "Juodšilių Šilas" 1 0:2
2018-03-20 12:15 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1 0:2
2018-03-20 13:05 Kaunas "Snikeriai" "Purieniukai" 1 0:2
2018-03-20 10:00 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Ave.ko." 1 0:2
2018-03-22 10:30 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Kaštonai original" 1 0:2
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1 0:2
2018-03-20 10:30 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1 0:1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Ave.ko." 1 0:1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1 0:1
2018-03-28 12:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Verdeniukai" 2 0:1
2018-03-28 11:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Nemežio ateitis" 2 0:1
2018-03-20 11:15 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 1 0:1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Gandriukai" 1 0:1
2018-03-20 15:00 Vilnius "FC Pelėda" "VIMS" 1 0:1
2018-03-15 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1 0:1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1 0:0
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1 0:0
2018-03-22 11:20 Panevėžys "Skapiškis" "Juodupiukai" 1 0:0
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 2 0:0
2018-04-10 09:30 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 09:00 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 10:00 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 1
2018-04-12 11:00 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 10:30 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-04-10 0 Veisiejai "Kapčiukai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-03-29 15:00 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 2
2018-03-29 14:30 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 0 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 2
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-12 11:30 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 2
2018-04-12 13:00 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 1
2018-03-27 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 1
2018-03-27 11:30 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 1
2018-03-29 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 2
2018-03-27 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 1
2018-04-12 14:00 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 1
2018-04-12 13:30 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 1
2018-04-13 14:30 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 15:00 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 2
2018-04-13 15:30 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 2
2018-03-27 14:00 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 13:30 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 1
2018-03-28 11:00 Vilkija "Vilkija" "Kulautuva" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 2
2018-03-28 11:25 Vilkija "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 11:50 Vilkija "Kulautuva" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 12:15 Vilkija "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-28 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 2
2018-03-27 13:25 Plungė "Šokliai" "Šateikiai" 3
2018-03-27 13:50 Plungė "Žemaitoka" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-28 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-27 14:40 Plungė "Babrungiukas" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-28 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 2
2018-03-28 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-27 14:15 Plungė "Šateikiai" "Žiogeliai" 3
2018-03-28 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 2
2018-03-28 12:40 Vilkija "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 13:05 Vilkija "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-26 10:00 Lazdijai "Kirsniukai" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 09:30 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 10:30 Lazdijai "Kirsniukai" "Lazdija" 2
2018-03-26 11:00 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 2
2018-03-27 13:00 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 1
2018-03-26 11:30 Lazdijai "Krosnos juniorsai" "Kirsniukai" 2
2018-03-26 09:00 Lazdijai "Lazdija" "Kirsniukai" 1
2018-03-29 13:05 Rukla "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-29 11:00 Rukla "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 3
2018-03-29 11:25 Rukla "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-29 12:15 Rukla "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 12:40 Rukla "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 2
2018-03-27 14:00 Kybartai "Giliukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 13:30 Kybartai "Giliukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 14:30 Kybartai "Sveikatukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 2
2018-03-27 13:00 Kybartai "Sveikatukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-28 12:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Jašiūnai" 2
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-28 10:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Verdeniukai" 2
2018-03-20 13:50 Plungė "Žiogeliai" "Šateikiai" 1
2018-03-28 11:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Verdeniukai" "Jašiūnai" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 2
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Aitvarai" "Greituoliai" 1
2018-04-09 14:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Drakonai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Arminukai" "Spardukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Želsva" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žiburėlis" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Želsva" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Arminukai" "Jungėniškiai" 1
2018-04-09 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Emodžiai" 1
2018-04-09 13:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 14:00 Marijampolė "Emodžiai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Aitvarai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žaibas" "Greituoliai" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 3
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Greituoliai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-04-10 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 2
2018-03-22 13:50 Plungė "Šateikiai" "Žemaitoka" 2
2018-03-22 13:25 Plungė "Babrungiukas" "Šokliai" 2
2018-03-22 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Žiogeliai" 2
2018-03-20 14:40 Plungė "Šateikiai" "Babrungiukas" 1
2018-03-28 13:30 Sausio 13-osios mokykla "Juodšilių Šilas" "Futbolo ABC" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 3
2018-03-22 14:15 Plungė "Šokliai" "Žiogeliai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 2
2018-03-27 13:00 Plungė "Babrungiukas" "Žiogeliai" 3
2018-03-22 15:05 Plungė "Žemaitoka" "Babrungiukas" 2
2018-03-22 14:40 Plungė "Šateikiai" "Alsėdžiukai" 2
2018-03-28 14:30 Sausio 13-osios mokykla "Kaštonai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 15:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Kaštonai" 2
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 3
2018-03-20 13:25 Plungė "Žemaitoka" "Šokliai" 1
2018-03-20 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Babrungiukas" 1
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 3
2018-03-20 15:05 Plungė "Žiogeliai" "Žemaitoka" 1
2018-03-20 14:15 Plungė "Alsėdžiukai" "Šokliai" 1
2018-03-15 12:00 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-03-28 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 3
2018-03-27 15:05 Marijampolė "Žiburėlis" "Spardukai" 1
2018-03-27 09:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Velniukai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-04-12 11:45 Panevėžys "Taiklieji'' "Vytis" 2
2018-04-12 12:35 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vyturys" 2
2018-04-12 12:10 Panevėžys "Taiklieji'' "Paliūniškio taiklieji" 2
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 12:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-12 13:00 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vytis" 2
2018-04-19 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Gandriukai" 2
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Antašava" "Rožynukai" 2
2018-05-10 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Antašava" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Antašava" "Gandriukai" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Smilgiukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Smilgiukai" "Viltukai" 2
2018-05-10 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 3
2018-05-10 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 3
2018-04-19 11:20 Panevėžys "Vyturys" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 10:55 Panevėžys "Vyturys" "Vytis" 3
2018-04-19 11:45 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 12:10 Panevėžys "Vytis" "Paliūniškio taiklieji" 3
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-04-19 12:35 Panevėžys "Vytis" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-10 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-19 11:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 11:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-19 10:30 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 12:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-19 10:00 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-16 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-19 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-19 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-10 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-19 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-19 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-03-19 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Viltukai" "Rožynukai" 2
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viltukai" "Antašava" 3
2018-04-20 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 2
2018-03-27 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 1
2018-03-27 13:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 1
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Žemyna" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Žemyna" 3
2018-04-11 13:00 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Viesulas" 2
2018-04-11 12:35 Panevėžys "Panpradinė" "Viesulas" 2
2018-04-11 12:10 Panevėžys "Žemyna" "Beržų vulkanas" 2
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viesulas" "Žibartoniukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Panpradinė" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Žibartoniukai" "Panpradinė" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Beržų vulkanas" 3
2018-04-12 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vytis" 2
2018-04-12 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vyturys" 2
2018-03-28 13:00 Jurbarkas "Nepavejami" "Seredukai" 2
2018-04-09 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 3
2018-03-27 09:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 1
2018-03-26 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 1
2018-04-24 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 3
2018-03-27 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 1
2018-04-17 14:00 Tauragė "Jovariukai" "Šaltukai" 2
2018-04-11 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-03-27 10:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 12:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-04-12 11:20 Panevėžys "Taiklieji'' "Šaltiniečiai" 2
2018-03-27 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 11:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 10:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 1
2018-04-11 11:45 Panevėžys "Žemyna" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 11:20 Panevėžys "Žemyna" "Panpradinė" 2
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Kaštonai original" "Skapiškis" 2
2018-05-10 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Skapiškis" 2
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Juodupiukai" "Kaštonai original" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Juodupiukai" "Elniaragis" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Kaštonai original" "P.Matulioniukai" 2
2018-05-10 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Gandriukai" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Gandriukai" "Rožynukai" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Rožynukai" "Antašava" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Antašava" "Smilgiukai" 3
2018-05-10 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Viltukai" 3
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Juodupiukai" "Skapiškis" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Elniaragis" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-20 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 2
2018-04-20 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 2
2018-04-11 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 10:30 Panevėžys "Panpradinė" "Žibartoniukai" 2
2018-05-10 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 3
2018-04-17 10:55 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Skapiškis" 3
2018-04-17 10:30 Panevėžys "Elniaragis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 11:20 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 11:45 Panevėžys "Skapiškis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 12:35 Panevėžys "Kaštonai original" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 12:10 Panevėžys "Skapiškis" "Elniaragis" 3
2018-03-27 15:05 Plungė "Šokliai" "Žemaitoka" 3
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Jungėniškiai" 1
2018-03-21 12:15 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kulautuva" 1
2018-03-21 12:30 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "Verdeniukai" 1
2018-03-21 13:00 Vilnius "AISV Geležiniai Vilkai" "Nugalėtojai" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Arminukai" "Žiburėlis" 1
2018-03-21 16:00 Vilnius "Antakalniečiai" "Kaštonai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Smalsučio futbolistai" "Tigriukai" 1
2018-04-16 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Emodžiai" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Jungėniškiai" "Aitvarai" 1
2018-03-20 12:10 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Paliūniškio taiklieji" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-28 13:00 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Kaštonai" 2
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Žaibas" "Spardukai" 1
2018-03-22 12:50 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Verdeniukai" 1
2018-03-20 10:50 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 1
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Gandriukai" "Antašava" 1
2018-03-22 11:45 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Elniaragis" 1
2018-03-20 12:15 Kaunas "Dainava" "Purieniukai" 1
2018-03-16 13:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Kuršiukai" 1
2018-03-16 14:30 Klaipėda "Jūra" "Kuršiukai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Giliukai" 1
2018-03-22 12:10 Panevėžys "Kaštonai original" "Elniaragis" 1
2018-03-20 11:20 Panevėžys "Vytis" "Taiklieji'' 1
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Viesulas" "Beržų vulkanas" 1
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1
2018-03-19 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Kaštonai" "Vilniaus Atžalynas" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Sirokomlės pradinukai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Futbolo ABC" "Velniukai" 1
2018-03-20 11:50 Kaunas "Futbolo legendos" "Snikeriai" 1
2018-03-20 11:45 Panevėžys "Vyturys" "Paliūniškio taiklieji" 1
2018-03-22 12:25 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 1
2018-03-20 12:30 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Nemežio ateitis" 1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Riešutėliai" "Trakų Vokė" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Arminukai" "Želsva" 1
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Smilgiukai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Želsva" "Greituoliai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Aitvarai" "Spardukai" 1
2018-03-20 11:00 Kaunas "Dainava" "Snikeriai" 1
2018-03-20 11:40 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 1
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Beržų vulkanas" 1
2018-03-20 12:40 Kaunas "Futbolo legendos" "Dainava" 1
2018-03-20 13:00 Panevėžys "Vytis" "Vyturys" 1
2018-03-16 12:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Jūra" 1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Vilnies jaunėliai" "Kaštonai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Greituoliai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-28 13:30 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "VIMS" 2
2018-03-22 10:25 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Rūtelė" 1
2018-03-28 11:30 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Vilnies jaunėliai" "AISV Geležiniai Vilkai" 2
2018-03-21 15:00 Vilnius "Lokiukas" "Liepkalnis" 1
2018-03-20 11:25 Kėdainiai "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Žemyna" "Viesulas" 1
2018-03-22 11:40 Kaunas "Suzuikiai" "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" 1
2018-03-28 16:00 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "Lokiukas" 2
2018-03-22 10:50 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Urbšiukai" 1
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1
2018-03-20 12:05 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 1
2018-03-28 12:30 Trakų Vokės gimnazija "Velniukai" "Liepkalnis" 2
2018-03-20 10:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 2
2018-03-16 13:00 Klaipėda "Jūra" "Pašlūžmiukai" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 1
2018-03-28 15:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "VIMS" 2
2018-04-16 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Strakaliukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Vikruoliai ir Sveikuoliai" "Želsva" 1
2018-03-20 12:40 Kėdainiai "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-20 10:30 Panevėžys "Vyturys" "Šaltiniečiai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 2
2018-03-21 11:00 Garliava "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-03-27 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 2
2018-03-28 13:30 Trakų Vokės gimnazija "FC Pelėda" "Velniukai" 2
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Tigriukai" "Strakaliukai" 1
2018-04-11 09:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Aušros vilkiukai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 2
2018-03-21 13:30 Vilnius "Antakalniečiai" "Vilnies jaunėliai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Emodžiai" "Giliukai" 1
2018-03-20 13:30 Vilnius "Linksmai" "FC Pelėda" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Aitvarai" "Žaibas" 1
2018-03-20 14:30 Vilnius "VIMS" "Linksmai" 1
2018-03-21 11:50 Garliava "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Emodžiai" 1
2018-03-20 13:05 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-20 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Taiklieji'' 1
2018-03-22 12:50 Kaunas "Bernardo Brazdžionio" "Vėtrungė" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Verdeniukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1
2018-03-22 12:00 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 1
2018-04-16 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-20 11:50 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Lokiukas" "Riešutėliai" 1
2018-03-15 15:25 Marijampolė "Greituoliai" "Arminukai" 1
2018-03-19 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-28 15:00 Antakalnio progimnazija "VIMS" "Lokiukas" 2
2018-03-20 13:00 Vilnius "Matulioniukai" "VIMS" 1
2018-03-28 14:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "Antakalniečiai" 2
2018-03-19 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 1
2018-04-16 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-20 14:00 Vilnius "FC Pelėda" "Matulioniukai" 1
2018-03-22 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Juodupiukai" 1
2018-03-28 14:00 V.Sirokomlės gimnazija "Linksmai" "Sirokomlės pradinukai" 2
2018-03-21 15:00 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1
2018-03-28 13:00 V.Sirokomlės gimnazija "Sirokomlės pradinukai" "Aušros vilkiukai" 2
2018-03-28 12:00 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 11:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Ave.ko." "Vilnies jaunėliai" 2
2018-03-27 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 2
2018-03-19 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 1
2018-04-16 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Trakų Vokė" "Lokiukas" 1
2018-03-28 12:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "AISV Geležiniai Vilkai" "Ave.ko." 2
2018-03-21 13:00 Vilnius "Riešutėliai" "Liepkalnis" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Spardukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-28 10:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Jašiūnai" "Vilniaus Atžalynas" 2
2018-03-28 14:30 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "Velniukai" 2
2018-03-20 15:30 Vilnius "Matulioniukai" "Linksmai" 1
2018-03-28 14:00 Antakalnio progimnazija "Lokiukas" "Nugalėtojai" 2
2018-04-11 09:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Ave.ko." "Nemežio ateitis" 1
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Panpradinė" 1
2018-03-28 14:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Riešutėliai" 2
2018-03-28 15:30 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Žibartoniukai" "Viesulas" 1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Žemyna" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Giliukai" "Bebenčiukai" 1
2018-03-20 11:00 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Sveikatukai" 1
2018-03-21 11:25 Garliava "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žemyna" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Strakaliukai" "Drakonai" 1
2018-03-28 13:30 V.Sirokomlės gimnazija "Aušros vilkiukai" "Linksmai" 2
2018-03-20 12:35 Panevėžys "Taiklieji'' "Vyturys" 1
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Antašava" "Viltukai" 1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Rožynukai" "Smilgiukai" 1
2018-03-22 12:35 Panevėžys "Skapiškis" "P.Matulioniukai" 1
2018-03-22 13:00 Panevėžys "Juodupiukai" "P.Matulioniukai" 1
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Gandriukai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-20 10:00 Vilnius "Velniukai" "Jašiūnai" 1
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Gandriukai" "Viltukai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Tigriukai" "Drakonai" 1
2018-03-20 11:25 Kaunas "Purieniukai" "Futbolo legendos" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Antakalniečiai" 1
2018-03-19 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1
2018-03-19 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 1
2018-03-16 12:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Kuršiukai" 1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Vilnies jaunėliai" 1
2018-03-15 12:50 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-21 12:40 Garliava "Kulautuva" "Vilkija" 1
2018-03-21 13:05 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-22 10:00 Kaunas "Urbšiukai" "Suzuikiai" 1
2018-03-22 12:05 Kaunas "Urbšiukai" "Rūtelė" 1
2018-03-28 13:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 2
2018-03-20 10:25 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 1
2018-03-28 14:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "FC Pelėda" 2
2018-03-22 11:15 Kaunas "Suzuikiai" "Rūtelė" 1
2018-03-16 14:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Gilijiečiai" 1
2018-03-15 12:25 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Nemežio ateitis" "Juodšilių Šilas" 1
2018-03-20 12:15 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-20 13:05 Kaunas "Snikeriai" "Purieniukai" 1
2018-03-20 10:00 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Ave.ko." 1
2018-03-22 10:30 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Kaštonai original" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Ave.ko." 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-28 12:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 11:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Nemežio ateitis" 2
2018-03-20 11:15 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Gandriukai" 1
2018-03-20 15:00 Vilnius "FC Pelėda" "VIMS" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-22 11:20 Panevėžys "Skapiškis" "Juodupiukai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 2
2018-04-10 09:30 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 09:00 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 10:00 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 1
2018-04-12 11:00 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 10:30 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-04-10 0 Veisiejai "Kapčiukai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-03-29 15:00 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 2
2018-03-29 14:30 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 0 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 2
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-12 11:30 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 2
2018-04-12 13:00 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 1
2018-03-27 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 1
2018-03-27 11:30 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 1
2018-03-29 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 2
2018-03-27 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 1
2018-04-12 14:00 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 1
2018-04-12 13:30 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 1
2018-04-13 14:30 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 15:00 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 2
2018-04-13 15:30 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 2
2018-03-27 14:00 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 13:30 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 1
2018-03-28 11:00 Vilkija "Vilkija" "Kulautuva" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 2
2018-03-28 11:25 Vilkija "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 11:50 Vilkija "Kulautuva" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 12:15 Vilkija "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-28 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 2
2018-03-27 13:25 Plungė "Šokliai" "Šateikiai" 3
2018-03-27 13:50 Plungė "Žemaitoka" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-28 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-27 14:40 Plungė "Babrungiukas" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-28 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 2
2018-03-28 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-27 14:15 Plungė "Šateikiai" "Žiogeliai" 3
2018-03-28 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 2
2018-03-28 12:40 Vilkija "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 13:05 Vilkija "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-26 10:00 Lazdijai "Kirsniukai" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 09:30 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 10:30 Lazdijai "Kirsniukai" "Lazdija" 2
2018-03-26 11:00 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 2
2018-03-27 13:00 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 1
2018-03-26 11:30 Lazdijai "Krosnos juniorsai" "Kirsniukai" 2
2018-03-26 09:00 Lazdijai "Lazdija" "Kirsniukai" 1
2018-03-29 13:05 Rukla "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-29 11:00 Rukla "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 3
2018-03-29 11:25 Rukla "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-29 12:15 Rukla "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 12:40 Rukla "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 2
2018-03-27 14:00 Kybartai "Giliukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 13:30 Kybartai "Giliukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 14:30 Kybartai "Sveikatukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 2
2018-03-27 13:00 Kybartai "Sveikatukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-28 12:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Jašiūnai" 2
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-28 10:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Verdeniukai" 2
2018-03-20 13:50 Plungė "Žiogeliai" "Šateikiai" 1
2018-03-28 11:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Verdeniukai" "Jašiūnai" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 2
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Aitvarai" "Greituoliai" 1
2018-04-09 14:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Drakonai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Arminukai" "Spardukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Želsva" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žiburėlis" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Želsva" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Arminukai" "Jungėniškiai" 1
2018-04-09 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Emodžiai" 1
2018-04-09 13:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 14:00 Marijampolė "Emodžiai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Aitvarai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žaibas" "Greituoliai" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 3
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Greituoliai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-04-10 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 2
2018-03-22 13:50 Plungė "Šateikiai" "Žemaitoka" 2
2018-03-22 13:25 Plungė "Babrungiukas" "Šokliai" 2
2018-03-22 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Žiogeliai" 2
2018-03-20 14:40 Plungė "Šateikiai" "Babrungiukas" 1
2018-03-28 13:30 Sausio 13-osios mokykla "Juodšilių Šilas" "Futbolo ABC" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 3
2018-03-22 14:15 Plungė "Šokliai" "Žiogeliai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 2
2018-03-27 13:00 Plungė "Babrungiukas" "Žiogeliai" 3
2018-03-22 15:05 Plungė "Žemaitoka" "Babrungiukas" 2
2018-03-22 14:40 Plungė "Šateikiai" "Alsėdžiukai" 2
2018-03-28 14:30 Sausio 13-osios mokykla "Kaštonai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 15:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Kaštonai" 2
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 3
2018-03-20 13:25 Plungė "Žemaitoka" "Šokliai" 1
2018-03-20 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Babrungiukas" 1
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 3
2018-03-20 15:05 Plungė "Žiogeliai" "Žemaitoka" 1
2018-03-20 14:15 Plungė "Alsėdžiukai" "Šokliai" 1
2018-03-15 12:00 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-03-28 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 3
2018-03-27 15:05 Marijampolė "Žiburėlis" "Spardukai" 1
2018-03-27 09:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Velniukai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-04-12 11:45 Panevėžys "Taiklieji'' "Vytis" 2
2018-04-12 12:35 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vyturys" 2
2018-04-12 12:10 Panevėžys "Taiklieji'' "Paliūniškio taiklieji" 2
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 12:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-12 13:00 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vytis" 2
2018-04-19 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Gandriukai" 2
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Antašava" "Rožynukai" 2
2018-05-10 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Antašava" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Antašava" "Gandriukai" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Smilgiukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Smilgiukai" "Viltukai" 2
2018-05-10 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 3
2018-05-10 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 3
2018-04-19 11:20 Panevėžys "Vyturys" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 10:55 Panevėžys "Vyturys" "Vytis" 3
2018-04-19 11:45 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 12:10 Panevėžys "Vytis" "Paliūniškio taiklieji" 3
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-04-19 12:35 Panevėžys "Vytis" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-10 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-19 11:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 11:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-19 10:30 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 12:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-19 10:00 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-16 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-19 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-19 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-10 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-19 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-19 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-03-19 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Viltukai" "Rožynukai" 2
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viltukai" "Antašava" 3
2018-04-20 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 2
2018-03-27 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 1
2018-03-27 13:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 1
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Žemyna" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Žemyna" 3
2018-04-11 13:00 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Viesulas" 2
2018-04-11 12:35 Panevėžys "Panpradinė" "Viesulas" 2
2018-04-11 12:10 Panevėžys "Žemyna" "Beržų vulkanas" 2
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viesulas" "Žibartoniukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Panpradinė" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Žibartoniukai" "Panpradinė" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Beržų vulkanas" 3
2018-04-12 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vytis" 2
2018-04-12 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vyturys" 2
2018-03-28 13:00 Jurbarkas "Nepavejami" "Seredukai" 2
2018-04-09 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 3
2018-03-27 09:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 1
2018-03-26 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 1
2018-04-24 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 3
2018-03-27 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 1
2018-04-17 14:00 Tauragė "Jovariukai" "Šaltukai" 2
2018-04-11 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-03-27 10:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 12:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-04-12 11:20 Panevėžys "Taiklieji'' "Šaltiniečiai" 2
2018-03-27 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 11:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 10:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 1
2018-04-11 11:45 Panevėžys "Žemyna" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 11:20 Panevėžys "Žemyna" "Panpradinė" 2
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Kaštonai original" "Skapiškis" 2
2018-05-10 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Skapiškis" 2
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Juodupiukai" "Kaštonai original" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Juodupiukai" "Elniaragis" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Kaštonai original" "P.Matulioniukai" 2
2018-05-10 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Gandriukai" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Gandriukai" "Rožynukai" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Rožynukai" "Antašava" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Antašava" "Smilgiukai" 3
2018-05-10 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Viltukai" 3
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Juodupiukai" "Skapiškis" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Elniaragis" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-20 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 2
2018-04-20 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 2
2018-04-11 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 10:30 Panevėžys "Panpradinė" "Žibartoniukai" 2
2018-05-10 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 3
2018-04-17 10:55 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Skapiškis" 3
2018-04-17 10:30 Panevėžys "Elniaragis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 11:20 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 11:45 Panevėžys "Skapiškis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 12:35 Panevėžys "Kaštonai original" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 12:10 Panevėžys "Skapiškis" "Elniaragis" 3
2018-03-27 15:05 Plungė "Šokliai" "Žemaitoka" 3