Registracija baigėsi
Spausk ir klausyk lygos dainą
Registracija baigėsi

134

Komandų jau užsiregistravo

NAUJIENOS

Aktyviems smagu, nes:

  • Futbolas - smagiausias sportinis žaidimas;
  • "Pradinukų lyga" - "kiečiausia" Lyga vaikams;
  • Čia prizai kiekvienam dalyviui;
  • Smagios išvykos į varžybas;
  • galimybė susirasti naujų draugų;
  • Yra ką veikt tikriems “sirgaliams”.

Draugai ir remejai

TAMO
Elektroninė mokymosi aplinka
Hummel
VitaTigras
Playmobil
15min

Galerija

Konkursas aistruoliams

“Pradinukų lygoje” smagu ne tik žaisti, bet ir “sirgti” už savo mokyklos komandą! Susikurkite savo mokyklos komandos palaikymo skanduotes, vaizdines palaikymo priemones ir dalyvaukite išradingiausio „sirgaliaus“ konkurse. Atsiųskite savo palaikymo komandos nuotrauką ar video mums el.paštu smagu@pradinukulyga.lt. Įvertinę Jūsų išradingumą ir kūrybiškumą, kiekvieną mėnesį originaliausiai savo komandą palaikantiems „sirgaliams“ dovanosime projekto organizatorių prizus.

Dalyvauk
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. krekenavos gimnazija 4 -:-
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" VelŽiukai 4 -:-
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" krekenavos gimnazija 4 -:-
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas jūžintai-elniaragis. 4 -:-
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė jūžintai-elniaragis. 4 -:-
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Beržų vulkanas 4 -:-
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai krekenavos gimnazija 4 -:-
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė ,,Gandriukas" 4 -:-
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas Šaltiniečiai 4 -:-
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė Šaltiniečiai 4 -:-
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Pumpėnai smilgiukai 4 -:-
2019-05-02 10:00 Simnas „ERELIUKAI" Stipruoliai 2 10:3
2019-05-02 10:00 Leipalingis LEipalingio progimnazijos "leipas-junior" MATUIZŲ SKRUZDĖLIUKAI 2 2:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Karkiečiai. matulioniečiai 4 -:-
2019-05-02 10:00 Simnas Jaunieji atletai Stipruoliai 2 -:2
2019-05-02 10:00 Leipalingis Kapčiukai 2019 MATUIZŲ SKRUZDĖLIUKAI 2 1:2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija dembaviečiai smilgiukai 4 -:-
2019-05-02 11:00 Simnas „ERELIUKAI" Jaunieji atletai 2 8:3
2019-05-02 11:00 Leipalingis LEipalingio progimnazijos "leipas-junior" Kapčiukai 2019 2 3:-
2019-05-02 11:00 Dusetos AINIAI Užpaliai 2 -:-
2019-05-02 11:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 11:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 11:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 11:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 11:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 11:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 11:00 Dusetos 2 -:-
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai ,,Viltis" 4 -:-
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai Karkiečiai. 4 -:-
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija VYTURYS matulioniečiai 4 -:-
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" matulioniečiai 4 -:-
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija dembaviečiai Karkiečiai. 4 -:-
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" dembaviečiai 4 -:-
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" VYTURYS 4 -:-
2019-05-03 10:00 Lazdijai Lazdija Kirsniukai 3 2 9:2
2019-05-03 10:00 Lazdijai Kirsniukai 3 šeštokai 2 1:11
2019-05-03 11:00 Lazdijai Lazdija šeštokai 2 1:2
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas Tigriukai bebenčiukai 4 -:-
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas drakonai LIŪTAI 4 -:-
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas „žybsnis" KIETI RIEŠUTĖLIAI 4 -:-
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas bebenčiukai drakonai 4 -:-
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas Tigriukai LIŪTAI 4 -:-
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas „žybsnis" ARMINUKAI 4 -:-
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas KIETI RIEŠUTĖLIAI rausvė 4 -:-
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas drakonai ARMINUKAI 4 -:-
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija jūžintai-elniaragis. krekenavos gimnazija 4
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" VelŽiukai 4
2019-04-30 10:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" krekenavos gimnazija 4
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas jūžintai-elniaragis. 4
2019-04-30 11:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė jūžintai-elniaragis. 4
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija ,,Gandriukas" Beržų vulkanas 4
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija VelŽiukai krekenavos gimnazija 4
2019-04-30 12:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė ,,Gandriukas" 4
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Beržų vulkanas Šaltiniečiai 4
2019-04-30 13:00 Šaltinio progimnazija Panpradinė Šaltiniečiai 4
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Pumpėnai smilgiukai 4
2019-05-02 10:00 Simnas „ERELIUKAI" Stipruoliai 2
2019-05-02 10:00 Leipalingis LEipalingio progimnazijos "leipas-junior" MATUIZŲ SKRUZDĖLIUKAI 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija Karkiečiai. matulioniečiai 4
2019-05-02 10:00 Simnas Jaunieji atletai Stipruoliai 2
2019-05-02 10:00 Leipalingis Kapčiukai 2019 MATUIZŲ SKRUZDĖLIUKAI 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Dusetos 2
2019-05-02 10:00 Vilties progimnazija dembaviečiai smilgiukai 4
2019-05-02 11:00 Simnas „ERELIUKAI" Jaunieji atletai 2
2019-05-02 11:00 Leipalingis LEipalingio progimnazijos "leipas-junior" Kapčiukai 2019 2
2019-05-02 11:00 Dusetos AINIAI Užpaliai 2
2019-05-02 11:00 Dusetos 2
2019-05-02 11:00 Dusetos 2
2019-05-02 11:00 Dusetos 2
2019-05-02 11:00 Dusetos 2
2019-05-02 11:00 Dusetos 2
2019-05-02 11:00 Dusetos 2
2019-05-02 11:00 Dusetos 2
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai ,,Viltis" 4
2019-05-02 11:00 Vilties progimnazija Pumpėnai Karkiečiai. 4
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija VYTURYS matulioniečiai 4
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" matulioniečiai 4
2019-05-02 12:00 Vilties progimnazija dembaviečiai Karkiečiai. 4
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" dembaviečiai 4
2019-05-02 13:00 Vilties progimnazija ,,Viltis" VYTURYS 4
2019-05-03 10:00 Lazdijai Lazdija Kirsniukai 3 2
2019-05-03 10:00 Lazdijai Kirsniukai 3 šeštokai 2
2019-05-03 11:00 Lazdijai Lazdija šeštokai 2
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas Tigriukai bebenčiukai 4
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas drakonai LIŪTAI 4
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas „žybsnis" KIETI RIEŠUTĖLIAI 4
2019-05-07 12:00 Arvi maniežas bebenčiukai drakonai 4
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas Tigriukai LIŪTAI 4
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas „žybsnis" ARMINUKAI 4
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas KIETI RIEŠUTĖLIAI rausvė 4
2019-05-07 13:00 Arvi maniežas drakonai ARMINUKAI 4
X



MOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.