Mokytojams
No image here
Paveikslelis neužsikrove

„Pradinukų lygos“ komandos organizatoriaus atmintinė pradinių klasių mokytojui

 

  • Jūsų noras mokiniams suteikti smagaus laisvalaikio džiaugsmo yra daug svarbesnis nei futbolo specifikos išmanymas. Jei norite suburti savo mokyklos komandą, tam neprivalomos itin gilios futbolo treniravimo ar vadybos žinios. Jūsų entuziazmas – daug svarbesnis!
  • Visi vaikai, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar fizinių duomenų, gali žaisti futbolą – varytis kamuolį kojomis, spirti, bėgti, gaudyti... Futbolas – vienas smagiausių sportinių žaidimų pasaulyje. Tik suteikite vaikams galimybę žaisti ir jie Jums atsidėkos gera emocija.
  • Futbolo taisyklės nėra sudėtingos – jis nebūtinai turi būti žaidžiamas dideliame stadione ir 11 žaidėjų prieš 11. Futbolą galima žaisti ir daug mažesnėse erdvėse, su mažiau žaidėjų - 2 prieš 2 ar 5 prieš 5. Jūsų turimų pedagoginių gebėjimų tikrai pakaks vadovauti 7-11 metų vaikų komandai.
  • Mokyklos pradinukų komandą burti pradėkite nuo konsultacijų su pradinių klasių ar kūno kultūros mokytojais kolegomis. Jie padės į komandą atrinkti futbolą linkusius žaisti pradinukus. Jums beliks tik atsirinkti iki 9 pirmokų- antrokų ir panašų trečiokų-ketvirtokų skaičių. 
  • Tarpklasinės pradinukų futbolo varžybos kūno kultūros pamokos metu taip pat gali padėti atsirinkti būsimos komandos entuziaztingiausius narius. 
  • Nepamirškite, jog visada galite pasikonsultuoti su savo apskrities projekto koordinatoriumi  - jis mielai Jums padės buriant komandą, talkins ruošiantis ir dalyvaujant  „Pradinukų lygos“ varžybose.
  • „Pradinukų lygos“ devizas  -„Aktyviems smagu“. Suteikite galimybę Jūsų mokyklos mokiniams pajusti tikrą smagumą      gainiojant kamuolį ir mušant įvarčius... Šioje lygoje svarbus ne rezultatas, o pats žaidimo džiaugsmas. 
  • Išvykos į  „Pradinukų lygos“ varžybas į kitą mokyklą ar miestą bus smagi pramoga ne tik dalyviams, bet ir aistruoliams – keliaukite kartu su komandos gerbėjų grupe. Sukurkite savo palaikymo šūksnius, vaizdines priemones. Bus smagu ne tik varžybų dalyviams, bet ir sirgaliams. 
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.