Mokytojams
No image here
Paveikslelis neužsikrove

„Pradinukų lygos“ komandos organizatoriaus atmintinė pradinių klasių mokytojui

 

  • Jūsų noras mokiniams suteikti smagaus laisvalaikio džiaugsmo yra daug svarbesnis nei futbolo specifikos išmanymas. Jei norite suburti savo mokyklos komandą, tam neprivalomos itin gilios futbolo treniravimo ar vadybos žinios. Jūsų entuziazmas – daug svarbesnis!
  • Visi vaikai, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar fizinių duomenų, gali žaisti futbolą – varytis kamuolį kojomis, spirti, bėgti, gaudyti... Futbolas – vienas smagiausių sportinių žaidimų pasaulyje. Tik suteikite vaikams galimybę žaisti ir jie Jums atsidėkos gera emocija.
  • Futbolo taisyklės nėra sudėtingos – jis nebūtinai turi būti žaidžiamas dideliame stadione ir 11 žaidėjų prieš 11. Futbolą galima žaisti ir daug mažesnėse erdvėse, su mažiau žaidėjų - 2 prieš 2 ar 5 prieš 5. Jūsų turimų pedagoginių gebėjimų tikrai pakaks vadovauti 7-11 metų vaikų komandai.
  • „Pradinukų lygos“ devizas  -„Aktyviems smagu“. Suteikite galimybę Jūsų mokyklos mokiniams pajusti tikrą smagumą gainiojant kamuolį ir mušant įvarčius... Šiame projekte - svarbiausia dalyvauti ir ugdyti sveikos gyvensenos bei fizinio aktyvumo įpročius.
  • Projekto metu jums paruošta daug įvairios medžiagos, klasės veikloms - vaizdo medžiaga, vaikams - vaizdo iššūkiai bei linksma "Pradinukų lygos" knygutė. Atminkite, kad svarbiausia smagus laikas ir per jį skatinti teigiamus įpročius!

 

Projekto "Pradinukų lyga" iššūkių mėnuo pedagogo atmintinė su visais patarimais, instrukcijomis atkeliaus iki kiekvieno pedagogo kartu su projekto dovanomis! Numatomas pristatymas tarp spalio - lapkričio pr.

XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.