Apie lyga
No image here
Paveikslelis neužsikrove

Futbolas – smagiausias sportinis žaidimas pasaulyje, o pradinių klasių moksleivių komandų futbolo turnyras Pradinukų lyga yra, ko gero, smagiausios varžybos tiek vaikams, tiek aistruoliams.

Lietuvos futbolo federacija, siekdama suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1-4 klasių moksleivių futbolo turnyrą Pradinukų lyga.

Pradinukų lygos idėja kilo svarstant vaikų fizinio aktyvumo problematiką šalies ugdymo įstaigose, bendrąją moksleivių sveikatos būklę bei smagaus laisvalaikio vaikams mokykloje alternatyvas.

Projekto organizavimo tikslai skirstomi į socialinius, ugdomuosius ir sportinius:

  • Skatinti 1-4 klasių moksleivių įsitraukimą į aktyvų laisvalaikį žaidžiant populiariausią pasaulyje sportinį žaidimą futbolą;
  • Suteikti galimybę susipažinti su futbolo žaidimu kiekvienam moksleiviui, nepriklausomai nuo jo gebėjimų ar įgūdžių;
  • Ugdyti komandinio darbo principus, pasitikėjimą savimi, lyderio savybes;
  • Skatinti bendravimą tarp futbolą žaidžiančių vaikų iš skirtingų mokyklų;
  • Skatinti moksleivių išvykas į kitas mokyklas šalies pažinimo tikslais;
  • Atrasti futbolui gabius vaikus, juos nukreipiant į nuolatinius futbolo užsiėmimus organizuojančias įstaigas;
  • Formuoti palankią tėvų ir pedagogų nuomonę apie visapusišką futbolo užsiėmimų naudą vaikui;
  • Populiarinti futbolą šalies ugdymo įstaigose.

Pradinukų lygos vizija – smagiausias aktyvaus laisvalaikio užsiėmimas mokykloje, į kurį aktyviai įsitraukia kiekvienas pirmų-ketvirtų klasių moksleivis, o pats renginys tampa išskirtine švente kiekvienam jo dalyviui ir aistruoliui.

Pradinukų lygos devizas – Aktyviems smagu !

Kas gali dalyvauti Pradinukų lygos turnyre? 

Turnyre gali dalyvauti pradinės ar vidurinės mokyklos komanda, kurios gretose yra 1, 2, 3 ir 4 klasių moksleiviai - tiek mergaitės, tiek berniukai, nepriklausomai nuo jų gebėjimų ar futbolininko technikos įgūdžių.

Mokyklos komandą gali suburti pradinių klasių mokytojas, kūno kultūros mokytojas ar kitas mokyklos bendruomenės atstovas.

Būtina sąlyga – užpildyta komandos paraiška ir įsipareigojimas sužaisti visas numatytas rungtynes.

REGISTRUOTI SAVO MOKYKLOS KOMANDĄ

2019 m. Pradinukų lygos  registracinis periodas bus nuo š. m. sausio 14 d. iki š. m. vasario 15 d. Pradžia planuojama š. m. kovo mėn, o finaliniai etapai vyks š.m. gegužės mėn. Planuojame, jog  2019 m. Pradinukų lygos sezone dalyvaus daugiau nei 200 komandų iš šalies pradinių ir vidurinių mokyklų.

Turnyro organizatorių paskirtas atskiros šalies apskrities turnyro koordinatorius mielai Jums padės buriant savo mokyklos komandą ir ruošiantis bei dalyvaujant varžybose. 

PRADINUKŲ LYGOS REGIONŲ KOORDINATORIAI

 

XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.