Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
"Gabijos" gimnazijos atstovai surengė šventę varžybų turo dalyviams
2017-04-03

Vilniaus "Gabijos" gimnazijos atstovai kaip varžybų šeimininkai "Pradinukų lygos" antrojo turo dalyviams surengė išskirtinę šventę su iškilmingu varžybų atidarymu ir puikia varžybų atmosfera.

Praeitos savaitės ketvirtadienį į "Gabijos" gimnaziją Vilniuje susirinkę "Pradinukų lygos" antrojo turo dalyviai buvo maloniai nustebinti - jiems čia savo pasirodymus dovanojo gimnazijos pirmokėlių ir ketvirtokų šokių kolektyvai.

"Užvesti" išskirtinės šventinės aplinkos, "Pradinukų lygos" dalyviai mainais žiūrovams dovanojo puikų žaidimą ir išskirtines emocijas futbolo aikštelėje.

Iškovoję visas tris pergales, turą laimėjo šeimininkai  "Gabijos" gimnazistų pradinukų komanda.

"Pradinukų lygos" organizatoriai už puikų varžybų organizavimą dėkoja "Gabijos" gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Aldonai Šilerienei ir šventės idėjos autorei mokytojai metodininkei Jurgitai Bendoravičienei.

 

 

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.