Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
Ketvirtame sezone - dėmėsys edukacijai ir atskiriems užsiėmimams
2020-10-05

Po pusantrų metų pertraukos į mokyklas grįžta smagioji „Pradinukų lyga“.

Ketvirtosios futbolo žaidynės 1-4 klasių moksleiviams šią žiemą pakeis įprastą formatą ir pirmiausia pakvies vaikus susipažinti su futbolu savo klasėse.

Futbolo varžybos numatomos pavasarį, o iki tol mokyklų klasėse planuojama edukacinė veikla. „Pradinukų lyga“ dalyviams pasiūlys naujovę - edukacines knygeles su užduotimis, taip pat metodinę medžiagą kaip paįvairinti kūno kultūros pamokas su futbolo elementais.

Futbolo klubų ir akademijų treneriai bus skatinami atvykti į mokyklas ir surengti futbolo užsiėmimus vaikams ir pedagogams. Su futbolu susipažinę moksleiviai nuo kitų metų kovo galės varžytis įprastose varžybose.

Mokyklų komandas sudarys 1-4 klasių moksleiviai. Kiekviena mokykla galės deleguoti po 2 komandas nuo 14 iki 18 vaikų (pusė iš 1-2 klasių, pusė iš 3-4 klasių), iš jų bent trečdalis turės būti skirtingos lyties.

Varžybose negalės dalyvauti Lietuvos futbolo federacijos vaikų „WellKid“ lygoje žaidžiantys moksleiviai (gimę 2009, 2010, 2011 ir 2012 m.).

 

Registracija į Pradinukų lygą startuos spalio 14 d., baigsis spalio 31 d.

Numatomi žaidynių etapai:
1. Komandų ir žaidėjų registracija -  nuo 2020 m. spalio 14 d. iki spalio 31 d. imtinai.
2. Edukaciniai užsiėmimai ugdymo įstaigose - nuo 2020 m. lapkričio mėn. iki 2021 m. vasario mėn. pabaigos.
3.  Žaidynės  - nuo 2021 m kovo d. iki gegužės 14 d. imtinai.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.