Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
Kovingi žemaitukai – vieni „Pradinukų lygos“ lyderių po trečio varžybų turo
2017-05-03

Į „Pradinukų lygos“ varžybas įsijungę Telšių apskrities mokyklų komandų atstovai demonstruoja didžiulį norą žaisti ir pavydėtiną kovingumą futbolo aikštelėje. Net 25 pradinukų komandos iš Mažeikių, Plungės ir Telšių miestų bei rajonų š. m. kovo mėn. pradėjo kovas smagiausioje futbolo lygoje vaikams, o pasibaigus trečiajam ratui – Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos komanda „Šėlsmas 2017“, iškovojusi devynias pergales iš tiek pat galimų, tvirtai įsitaisė bendroje Lygos turnyro lentelės viršūnėje. Tiesa, trečiojo turo varžybų dar nebaigė pajėgiausios Vilniaus zonos pradinukų komandos.

Panašu, jog V. Borisevičiaus gimnazijos atstovams vadovaujantis kūno kultūros mokytojas Tomas Gaurylius puikiai vadovauja ir mobilizuoja kovingus žemaitukus pradinukų varžybose, ir, neabejotinai, ši komanda rimtai pretenduos į „Pradinukų lygos“ Finalo ketverto Telšių zonos nugalėtojus. 

Beje, „Šėlsmas 2017“ komanda yra viena iš dviejų dar nė karto nepralaimėjusių Lygos komandų, kuri ir ketvirtajame varžybų ture sieks papildyti savo iškovotų pergalių taupyklę. 

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.