Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
Kviečiame rinkti vardus Lygos pieštiniams personažams
2017-03-06

"Pradinukų lyga" žada būti pati smagiausia vaikams – joje netrūks ne tik smagaus žaidimo ir gerų emocijų, bet ir prizų. Visus dalyvius nuolat turnyre lydės nuotaikingas Juozo Liesio sukurtas himnas, o simboliais taps du personažai – berniukas ir mergaitė.

Siekiant išrinkti jiems vardus, „Pradinukų lyga“ skelbia konkursą: siūlykite savo vardus abiems herojams ir laimėkite lygos rėmėjų maisto papildų atstovų „Vitiron Kids“ atstovų Lietuvoje įsteigtą prizą – produkcijos bei suvenyrų rinkinį. Prizas atiteks tiems, kurių pasiūlytas vardas pateks tarp penkių išrinktųjų. Iš penkių kandidatų nugalėtojas bus išrenkamas balsuojant socialiniame tinkle „Facebook“. Visi penki vardų rinkimo konkurso baigiamojo etapo dalyviai ir bus apdovanoti "Vitiron KIds" firminiais prizais.

Siūlomus vardus (ir mergaitei, ir berniukui) siųskite el. paštu smagu@pradinukulyga.lt ne vėliau iki kovo 22 d. laiške nurodydami savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį.

1-4 klasių moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lygos“ startas numatomas kovo 22 dieną.

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.