Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
Penkiskart šalies čempiono Deimanto Bičkos palinkėjimas lygos dalyviams
2018-01-15

Deimantas Bička, įspūdingą futbolininko karjerą turėjęs ir dabartinis Lietuvos Vaikų ir Jaunių futbolo asociacijos direktorius turi ką pasakyti "Pradinukų lygos" dalyviams.

Anot penkiskart šalies futbolo čempiono, jam atstovauti savo mokyklos komandą žaidžiant futbolą buvo vienas smagiausių dalykų. Buvęs legendinio "Ekrano" saugas visiems šalies pradinukams linkėjo kuo greičiau burtis į mokyklos komandą ir registruotis turnyrui. „Futbolas pats iš savęs jau yra smagus, o dalyvauti smagiausiame futbolo turnyre „Pradinukų lyga“ yra dar smagiau, tad kviečiu visas pradines ir vidurines mokyklas burtis į pradinukų komandas ir kuo skubiau registruotis į lygos dalyvių gretas, " - ragino D. Bička.

 

Vienas turnyro organizatorių taip pat ragino į projektą aktyviai įsitraukti ir futbolo organizacijų atstovus bei į savo organizuojamus nuolatinius futbolo užsiėmimus įtraukti kuo daugiau šio turnyro dalyvių. 

"Savo ruoštu, futbolo klubų, akademijų ir futbolo mokyklų atstovams palinkėčiau kuo daugiau stebėti „Pradinukų lygos“ varžybų ir į savo organizuojamus futbolo užsiėmimus pritraukti kuo daugiau šių smarkuolių, nes esu tvirtai įsitikinęs, jog „Pradinukų lyga“ yra neišsenkamas futbolo talentų aruodas.“

 

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.