Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
PRADINUKŲ LYGĄ GEGUŽĘ VAINIKUOS FINALAI
2018-05-03

Pirmasis Pradinukų lygos finalas įvyks gegužės 4-ąją Šiauliuose, o paskiau varžybos persikels į Vilnių, Simną ir Telšius.

Šiemet 176 komandos pradėjo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė virš 3000 užsiregistravusių pradinių klasių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas.

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA.

Šiaurės regiono finalinės varžybos vyks jau penktadienį Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje, kur susirungs 4 stipriausios regiono komandos. Analogiško formato finalinės varžybos vyks gegužės 9 d. Vilniuje, gegužės 15 d. Simne (Alytaus r.) bei gegužės 17 d. Telšiuose.

Finalų varžybų tvarkaraštis

Šiaurės regionas: gegužės 4 d. (penktadienis), Šiauliai

13:00 val.  „Sandoros“ progimnazijos lauko aikštelė (K. Korsako g. 8)

Dalyviai:  Šiaulių Salduvės progimnazija („Salduviečiai 1“), Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla („Kairiai“), Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija („Šaltiniečiai“), Panevėžio Žemynos progimnazija („Žemyna“).

Rytų regionas: gegužės 9 d. (trečiadienis), Vilnius

12:00 val. Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje futbolo aikštelė (Subačiaus g. 41)

Pietų regionas: gegužės 15 d. (antradienis), Simnas

10:00 val. Simno gimnazijos futbolo aikštė (Vytauto g. 83)

Vakarų regionas: gegužės 17 d. (ketvirtadienis), Telšiai

Laikas ir vieta bus patikslinta

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.