Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
"Pradinukų lygos" dalyviai rinks EMA pratybų žvėrelius
2017-02-21

„Pradinukų lygos“ partneriais taip pat sutiko tapti didžiausias elektroninis dienynas TAMO ir EMA elektroninės pratybos. Už dalyvavimą lygos varžybose vaikai gaus specialiai „Pradinukų lygos“ turnyrui išleistus EMA žvėrelių lipdukus. Panašūs lipdukai paprastai mokiniams teikiami už pasiekimus moksle, o nuo šiol žvėrelius galės kolekcionuoti ir mažieji futbolo turnyro dalyviai. 

„Mokyklose sparčiai populiarėjančios elektroninės pratybos įtraukia vaikus mokytis virtualioje erdvėje. Pastebėjome, kad vaikai ypač džiaugiasi virtualia elektroninių pratybų motyvavimo sistema -„Safariu“, kurioje jų pasiekimus žymi smagūs EMA žvėreliai. Vaikams teisingai išsprendus mokytojo skirtas užduotis jų žvėreliai pasislenka „Safaryje“, o už išskirtines pastangas mokytojai apdovanoja vaikus ir EMA žvėrelių lipdukais. Pagal sėkmės sulaukusį EMA žvėrelių „Safario“ pavyzdį sukūrėme ir „Pradinukų lygos“ turnyrui skirtas linksmas turnyrines lentas. Šiuose plakatuose visi komandos vaikai galės suklijuoti po kiekvienų sužaistų varžybų gautus žvėrelių lipdukus. Tai bus puiki papildoma motyvacija ne tik varžytis dėl pergalių, bet ir džiaugtis dalyvavimu turnyre.“, teigė TAMO grupės, kuriančios EMA elektronines pratybas, rinkodaros vadovė Daina Kedienė.    

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.