Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
Pradinukų lygos finalą aplankė FK „Panevėžio“ žaidėjai
2019-05-22

Panevėžyje praūžė Pradinukų lygos Šiaurės regiono finalas, kuriame jaunųjų žaidėjų pasirodymą stebėjo ir palaikė FK „Panevėžio“ žaidėjai.

Šiaurės regiono finale rungėsi po dvi stipriausias komandas iš Panevėžio ir Šiaulių futbolo apskričių. Čempione tapo Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos komanda „Sakalai“. Šeduviai laimėjo visas trejas finalo rungtynes. Kitos komandos iškovojo po pergalę ir pagal įvarčių santykį išsirikiavo šia seka: Panevėžio „Beržų“ progimnazija, Šiaulių V. Kudirkos progimnazijos komanda „Eko“, Panevėžio „Vilties“ progimnazijos komanda.

Arūno Švelnos fotoalbumas

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA. Finalo dalyvius pasveikino Pradinukų lygos organizatoriai Algirdas Kvalkauskas ir Andrius Velička. Kartu su FK „Panevėžio“ direktoriumi Broniu Vaitiekūnu ir vyriausiuoju treneriu Aleksandru Kurtijanu renginyje dalyvavo žaidėjai Paulius Janušauskas, Aleksandras Jerkinas, Andrejus Karvackis, Pavelas Krukas ir Sebastianas Vasquezas.

„Visada malonu atvykti į Panevėžį, kur išlikę puikiausi prisiminimai nuo ankstesnių laikų. Šis vaikų turnyras įgauna pagreitį ir kasmet vis daugiau pradinukų jame dalyvauja. Galbūt ir iš šio renginio dalyvių kažkas ateityje taps aukšto lygio futbolininku“, – teigė daugkartinis šalies čempionas P. Janušauskas.

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.