Naujienos
No image here
Paveikslelis neužsikrove
Startavo komandų registracija antrajam "Pradinukų lyga" sezonui
2018-01-15

Šiandien prasidėjo komandų registracija į pradinių ir vidurinių mokyklų 1-4 klasių moksleivių komandų futbolo turnyrą „Pradinukų lyga“.

Tai jau antrasis šio praėjusiais metais prasidėjusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame jo organizatoriai tikisi sulaukti 244 pradinukų komandų iš visos Lietuvos. Tikimasi, jog šių komandų gretose futbolo kamuolį gainios per 4300 pradinių klasių moksleivių.

Anot projekto „Pradinukų lyga“ vadovo Stasio Petrausko, lyginant su praėjusių metų turnyru, esminis varžybų organizavimo principas išlieka tas pats – futbolo varžybas mokiniams organizuoti taip, jog būtų smagiausia tokio amžiaus vaikui. „Siekiame, jog „Pradinukų lygoje“ žaisti būtų smagu visiems 1-4 klasių moksleiviams, nepriklausomai nuo jų futbolo įgūdžių ir gebėjimų. Žaidimo taisyklės yra maksimaliai supaprastintos, o tam, kad suvienodinti komandų sportinius pajėgumus, šiemet turnyro nuostatuose atsirado ribojimai dėl nuolatinius futbolo užsiėmimus lankančių vaikų skaičiaus komandos gretose. Kaip ir pernai, vaikai gaus krūvą prizų iš turnyro organizatorių ir Rėmėjų. Mus itin džiugina tai, jog visi projekto rėmėjai, kurie rėmė projektą pernai, sutiko bendradarbiauti ir šiais metais.“ – džiaugėsi vienas projekto organizatorių S. Petrauskas.

Turnyro organizatoriai planuoja, jog visos turnyre dalyvaujančios komandos nuo kovo iki gegužės mėn. „Pradinukų lygoje“ sužais po12 rungtynių, o sėkmingiausiai pirmame turnyro etape pasirodžiusios komandos dar dalyvaus ir finaliniuose turnyruose, kuriuose ir paaiškės šio sezono „Pradinukų lygos“ nugalėtojai bei prizininkai. Finaliniai renginiai vyks keturiuose Lietuvos miestuose š. m. gegužės viduryje.

Į „Pradinukų lygos“ turnyrą komandų atstovai turėtų suskubti registruotis jau dabar, kadangi turnyro organizatoriai atskirose Lietuvos apskrityse dėl ribotų resursų yra numatę galimų komandų skaičiaus kvotas. Komandų registracija vyksta interneto svetainėje www.pradinukulyga.lt . 

 

Žiūrėti visas naujienas  
XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.