Registracija
Komanda
komandos Nuotrauka
Treneriai / Vadovai
Žaidėjai

Kaip komandos vadovas, aš patvirtinu, kad:

  1. - aukščiau išvardintiems mokiniams pagal jų sveikatos būklę nedraudžiama sportuoti;
  2. - esame susipažinę su šio turnyro nuostatais ir jiems pritariame;
  3. - aukščiau išvardintiems mokiniams turime jų tėvų (globėjų) leidimus dalyvauti šiose varžybose, jei tai būtina;
  4. - įsipareigojame laikytis saugaus ir garbingo žaidimo taisyklių;
  5. - Neprieštaraujame, jog turnyro organizatoriai turnyro viešinimo tikslais naudotų komandos narių nuotraukas be atskiro sutikimo prašymo;
  6. - Neprieštaraujame, kad komandos vadovas el. paštu gautų turnyro partnerių ar rėmėjų žinutes;- neturime ir neturėsime jokių materialinių pretenzijų renginį organizuojančioms organizacijoms ir nereiškiame bei nereikšime jokių pretenzijų po šio prašymo pateikimo registracijai.
  7. Komandos vadovas prieš kiekvieną varžybų turą esant teisėjo pageidavimui turi pateikti komandos narių paraišką raštiška forma popieriniame formate.

Kaip komandos vadovas, aš patvirtinu, kad:

  1. - komanda įsipareigoja sudalyvauti visose organizatorių numatytose varžybose (4 varžybų turai);
  2. - vienašališko pasitraukimo iš varžybų atveju įsipareigoju organizatoriams ne vėliau kaip per 10 dienų grąžinti komandai padovanotą sportinį inventorių (kamuolius, aprangą, kita);

XMOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.